Skład Budowlany PODBIELSKI
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 7:00-18:00 / Sobota: 7:00-15:00 / Niedziela: zamknięte
Strona główna/Kontakt/Skład Budowlany Podbielski
Firma:
Skład Budowlany PODBIELSKI
Siedziba:

Skład Budowlany PODBIELSKI
ul. Poznańska 103
18-400 Łomża
Telefon:
+48 86 22-52-441

Skład Budowlany Podbielski

drukuj
address
adres
ul. Poznańska 103
18-400 Łomża
opening
godziny otwarcia

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 7:00-18:00,
Sobota: 7:00-15:00,
Niedziela: zamknięte

phone telefony
+48 604-330-181
phone e mail
kontakt@skladpodbielski.pl

SKŁAD BUDOWLANY PODBIELSKI


Anna Męczkowska
koordynator ds. handlu i marketingu
tel.kom: 0602-735-091
e-mail: anna.meczkowska@skladpodbielski.pl

DZIAŁ HANDLOWY

tel kom:  604 330 181 lub 604 607 690

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

Skład Budowlany Podbielski

ul. Poznańska 103

18-400 Łomża

tel.:  +48 86-225-24-41

fax : +48 86-225-24-02

fax : +48 86-216-97-00

e-mail: kontakt@skladpodbielski.pl

 

Wiesława Gontarska  tel: 086 225-24-41 wew 11  e-mail: wieslawa.gontarska@skladpodbielski.pl

Wiesława Gontarska
tel: 086 225-24-41 wew 11
e-mailwieslawa.gontarska@skladpodbielski.pl

Mariusz Zalewski
tel: 086 225-24-41 wew 12
e-mail: mariusz.zalewski@skladpodbielski.pl

Przemysław Taborski
tel: 086 225-24-41 wew 13
email: przemyslaw.taborski@skladpodbielski.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Piotr Wawrzyniak
tel: 604-419-642
e-mailpiotr.wawrzyniak@skladpodbielski.pl

Rafał Bruliński
kom: 604-951-751
e-mail: rafal.brulinski@skladpodbielski.pl

Mariusz Grzymała
kom: 604-794-381
e-mail: mariusz.grzymala@skladpodbielski.pl

SZTUKATERIA ELEWACYJNA oraz MIESZALNIA FARB I TYNKÓW ( dekoracje wykończenia wewnętrz )

Artur Kuczyński
kom: 660-521-554
e-mail: artur.kuczynski@skladpodbielski.pl

KIEROWNICTWO FIRMY

Właściciele

Andrzej Podbielski

kom: 606-306-306

e-mail: andrzej.podbielski@skladpodbielski.pl

Irena Podbielska

kom: 605-305-305

e-mail: irena.podbielska@skladpodbielski.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Główna Księgowa

Marianna Baranowska

tel: 86 225-24-41 wew.21

e-mail: marianna.baranowska@skladpodbielski.pl

e-mail: ksiegowosc@skladpodbielski.pl

Rozrachunki i Płace

e-mailksiegowosc.kadry@skladpodbielski.pl

 

 

 

 

 

 

ZADAJ PYTANIE

PSB

© 2013, Skład Budowlany PODBIELSKI

realizacja:
CMS24 - Agencja Interaktywna TRADELAY.COM

Facebook